Hakkımızda

Kaşeniz.com en kaliteli kaşeleri en uygun fiyatlara kapınıza gönderiyor!

kaşeniz kaşe fiyatları online kaşe siparişiKaşeniz.com, kaşe üretiminde flaş kaşe sistemlerini kullanmaktadır. Flaş kaşe teknolojisi ile 60 dakika içerisinde en az 100 adet kaşeyi kullanılabilir hale getiren Kaşeniz bu anlamda toplu kaşe siparişlerinizi 24 saat içerisinde İstanbul’da iseniz firmanıza yada İstanbul dışındaysanız firmanıza ulaştırılmak üzere anlaşmalı olduğu kargoya teslim edebilmektedir. Acil kaşe kavramını ortadan kaldıran kaşe üretim hızı ve Türkiye’nin en uygun kaşe fiyatları ile Kaşeniz.com, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak hizmet vermeye devam edecektir.

Flaş kaşe teknolojisi, polimer sistem kaşeler ve lazer sistem kaşelerden farklı olarak çok net ve uzun soluklu, grafiksel ağırlıklı baskılar yapabilmektedir. Flaş kaşelerin kullanımı, eski bir alışkanlığımız olan otomatik kaşelerden çok daha pratik ve keyiflidir. Uzun süreli kullanım sonrasında kaşe üzerinde yıpranma, harfler yada logonuz üzerinde bozukluklar oluşmamaktadır. Dilerseniz flaş kaşelerimiz ile fotoğraf yada kartvizit dahi basabilirsiniz.

maxor k serisi kaşe fiyatlarıTürk Malı olan ve yüksek kaliteli Maxor K Serisi kaşelerimiz ile en az 5000 kez net baskı alabilir ve sonrasında çok pratik bir şekilde flaş kaşe mürekkeplerimizden kullanarak kaşenizi tekrar doldurup ilk günkü netliğine kavuşturabilirsiniz. Kaşenizin baskı maliyeti orta seviyeli mürekkep püskürtmeli bir yazıcıdan bile daha düşüktür!

Birbirinden renkli ve kaliteli flaş kaşe çeşitlerimiz arasında:
  • Kare Kaşeler
  • Yuvarlak Kaşeler
  • Oval Kaşeler
  • Cep Kaşesi
  • Otomatik mekanizmalı kaşeler
  • Renkli kaşeler

bulunmaktadır.

Artık Kaşeniz.com ‘da 5 TL’den başlayan kaşe fiyatları ile online kaşe siparişi verip kapınızdan teslim alabileceksiniz.

Kaşe üretimi dışında Dijital Baskı, Matbaa ve Promosyon ürünlerimizde bulunmaktadır. Kaşeniz.com dijital baskı makineleri ile antetli kağıt, diplomat zarf, el ilanı gibi bir çok matbaa ürünü siparişlerinizi 24 saat içerisinde teslim edebilmektedir.

WhatsApp chat