Hakkımızda

2012 yılından bu güne müşterilerimize ve işimize gösterdiğimiz saygımızı, ürün ve hizmet kalitemizi koruyarak çalışmaya devam ediyoruz. Tüm siparişleriniz için kullandığımız malzemelerde fiyat/performans oranı en yüksek ürünleri seçmeye gayret ediyor, belirttiğimiz sürelerde siparişlerinizi size teslim edebilmek için iç disiplinimizi bozmadan çalışıyoruz. Ürünlerimiz imalata dayalı olmasına rağmen üretim süreçlerinde yaşanabilecek olumsuzlukları müşterimize yansıtmadan kısa süreler içerisinde kargolamayı gerçekleştiriyoruz. Kalite kontrolü yapılmadan kesinlikle müşterilerimize ürün göndermiyoruz. İşin sürekliliğini sağlamak adına makul kar oranları ile çalışarak sizlere uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunmaya gayret ediyoruz.

Kısacası işimizi severek yapıyor ve müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz.

Ürünlerimiz

Kaşe & Mühür Yapımı

Lazer Teknolojisi ile Kaşe & Mühür imalatı yapıyoruz. Toplu kaşe siparişleri için özel fiyatlar ve kısa termin süreleri verebiliyoruz. İsim & Ünvan kaşeleri, firma kaşeleri, öğretmen kaşeleri, markalama kaşeleri, tarih kaşeleri ve numaratörler, büyük ebatlı kaşeler, standart otomatik kaşeler ve cep kaşeleri, kaşe mürekkepleri ve ıstampa gibi bir çok ürünümüzü uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz.

Matbaa Ürünleri, Baskılı Ürünler

Firmalar ve bireysel müşterilerimiz için günlük iş yaşantılarında sıklıkla kullandıkları Baskılı Diplomat Zarf, Torba Zarf, Antetli Kağıt, Kartvizit, Broşür, El İlanı, Sürekli Formlar, Ciltli Koçanlı işler, Küp Bloknot, Tutkallı Defter, Etiket, Magnet vb. bir çok üründe grafik tasarım desteği de sunarak imalat yapıyoruz.

Bugüne kadar 40.000 üzerinde siparişi alıcısına ulaştırdık. Yaptığımız teknolojik yatırımlar ve en önemlisi yapılan her işte özeni, itinayı elden bırakmayarak mutlu müşteri kitlemizi büyütmeye devam ediyoruz.