SIK SORULAN SORULAR

Evet, kaşeler sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda lastiği üretilerek kullanımınıza hazır halde gönderilmektedir.

Kaşe üzerine girilecek bilgileri;

  • info@kaseniz.com adresine e-mail atarak
  • Web sitemizde ürünleri sepetinize eklemeden önce ürün sayfasında bulunan “Kaşe Üzerine Yazılacak Bilgileri Giriniz” kutusunu doldurarak

bize ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz bilgiler ile en uygun ebatta kaşe seçimi yapılarak kaşe dizgisi hazırlanıp aynı kanal üzerinden size geri gönderilir ve onayınıza sunulur.

Kapıda ödeme sistemini kullanmamaktayız.

Siparişlerinize ilişkin ödemelerinizi Banka Havalesi / EFT yolu ile yada web sitemiz üzerinden Kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Sipariş bedeli iş öncesinde tamamı olmak kaydı ile tahsil edilir ve sonrasında ürünleriniz imalata alınarak tarafınıza kargolanır.

Bu anlamda firmaların ödeme takvimlerine (Her hafta Cuma günleri, her ayın 15’i vb.) uymamız yada ” Siz faturası ile birlikte ürünü gönderin, biz ödemesini yapalım “ gibi talepleri karşılamamız mümkün değildir.

Ödemeleriniz İçin Banka Hesap Numaramız 

T.C. Garanti Bankası
Hesap Sahibi : Ali Murat KOÇDEMİR
Şube Kodu: 702 (Havuz Avcılar Şb.) – Hesap No: 6932024
IBAN: TR22 0006 2000 7020 0006 9320 24

Yüksek Adetli Ürün Alımları

Örneğin 100 Adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda küçük oynamalar yapabiliyoruz.

Perakende Satışlar

Uygun fiyat ve sürüm odaklı satış gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple web sitemizde yer alan fiyatlar üzerinden indirim yapamıyoruz.

İmalat Süreci

Aksi belirtilmediği sürece tüm ürünler 24 saatte hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Yoğunluk durumumuza göre bazı siparişleri aynı gün kargoya teslim edebilmekteyiz.

Üretim sürecinde yaşanabilecek aksilikler, stok problemleri gibi durumlar oluşursa bu konuda müşterimize telefonla ulaşarak bilgilendirme yapıyoruz. Müşteri talebine göre siparişin iptali yada imalatını gerçekleştiriyoruz.

Kargo Süreci

Kargoya teslim edilen ürünler İstanbul’a 600 Km mesafede olan bölgelere 24 saat içerisinde, 600 Km sonrası ise 48 saatte teslim olmaktadır.

Mobil alan tabir edilen kargoların haftada 1 yada 2 kez gittikleri bölgelerde teslimat tarihi kargo firmasından öğrenilebilmektedir.

Kargo ile ilgili verilen süreler taşıyıcı firmanın belirttiği süreler olup bu sürelerin aşılması ve teslimatın geç yapılmasından firmamız sorumlu değildir.

Siparişlerin gönderimini müşterimizin seçimine göre Sürat yada Aras Kargo ile yapmaktayız. Bu firmaların gitmediği bölgelere (Doğu ve Güney Doğu ‘da bazı alanlar) gönderimi PTT Kargo ile sağlayabiliriz. PTT kargo ile teslimat için satın almadan önce bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kuryeleri gelmediği ve anlaşmamız olmadığı için diğer kargo firmalarıyla şuan için gönderim yapamıyoruz.

Alışveriş Sepeti

close