Ödeme, Teslimat ve İade Şartları

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da anlaşmalı banka kartlarına vade farkı ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi ilgili bankanın iade süreci içerisinde gerçekleşir. Kaşeniz, İptal işlemlerinde İade sürecini azami 3 iş günü içerisinde yapacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kaşeniz – Ali Murat Koçdemir Şirketi azami üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Kredi kartına yapılan iadelerde ilgili bankanın iade prosedürlerine göre geri iade edilen ücretin kredi kartınızda görünmesi 15 iş gününe kadar uzayabilir.

4) Teslimat
Satışını yaptığımız ürünlerin tümü imalata dayalı olsada sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 24 saat içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargoya teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler an itibariyle anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Stok yada imalat problemleri olması durumunda tarafınıza bilgi verilerek süre uzatılabilir yada isteğiniz doğrultusunda siparişiniz iptal edilebilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Kargo personeli teslimat adresine bir kez gitmektedir. Firmamıza iletilen teslimat adresinin yanlış/eksik oluşu, teslimat adresinde bulunmama vb. sebeplerle teslim edilemeyen kargo, ilgili şubede 3 iş günü bekletilir. Bu süreçte kargonuzu şubeden teslim almanız gerekir. Şubeden teslim alınmayan kargo tarafımıza geri gönderilmektedir. Bu durumda kargo, müşteri ile irtibata geçip taşıma ücreti alıcıdan olmak üzere dilediği herhangi bir kargo firması ile tekrar gönderilir.

Kargolar hafta sonları ve resmi tatillerde dağıtım yapmamaktadırlar.

 Kargoda yaşanabilecek aksaklık ve gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0(534) 267 27 67 numaralı telefona whatsapp aracılığı ile gönderin ve durumu info@kaseniz.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

6) Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı imalata dayalı ve üretimi gerçekleştirildikten sonra iade durumlarında tekrardan satışı yapılamayacak ürünlerdir. Bu sebeple sipariş iptali ancak imalat öncesi gerçekleştirilebilmektedir. İmalat sonrası yapılacak iptal talepleri geçersiz olacaktır. Size ulaşan ürün yada sunulan hizmette problem olduğunu düşünüyorsanız durumu info@kaseniz.com mail adresi üzerinden, mümkünse problemi/kusuru belirten bir fotoğraf ile bize iletiniz. Problemin tespitinin ardından ürün/hizmette ki sorun firmamızdan ve imalattan kaynaklı ise stok durumuna göre azami 2 (iki) iş günü içerisinde yeni ürünü adresinize ücretsiz olarak kargolayacaktır.