Değerli Müşterimiz

Satışını yaptığımız ürünler genel itibariyle uygun fiyatlı ve kar marjı düşük ürünlerden oluşmaktadır. Size göndereceğimiz paketin herhangi bir sebeple teslim olmayıp geri dönüşü o sipariş için bizi zarara uğratmaktadır. Bu nedenle hatalı adres, adreste bulunmama vb. nedenler ile herhangi bir sebeple kargo adresinizde teslim edilememiş ve kargo şubesine çağırılmış iseniz lütfen paketinizi ilgili kargo şubesinden alınız. Bu tür durumların yaşanmaması için siparişiniz yola çıktığında size iletmiş olduğumuz kargo takip kodu ile mutlaka kargo takibini yapınız.

Ürettiğimiz ürünler müşteri talebi doğrultusunda özelleştirilerek üretilmiştir. Bu sebeple firmamız herhangi bir sebeple geri dönen kargolar/siparişler için ücret iadesi yapmamaktadır. Geri dönen paketler, alıcısından tekrar kargo ücreti ve geri dönüş ücreti tahsil edilerek gönderilir. Şayet mobil alanda iseniz (kargo şubesinin bulunmadığı alanlar) ekstra ücret talep edilebilir.

Kargo takibi ve gönderimi yapılan paketin teslimatı ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir sorunda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanması müşterimizin sorumluluğundadır. Firmamız siparişleri ortalama 1 iş gününde (baskılı ürünler hariç olmak üzere) kargoya teslim etmektedir. Kargodan kaynaklı oluşabilecek teslimat problemleri firmamızın sorumluluğunda değildir.

Web sitemiz üzerinden sipariş veren müşterilerimiz burada belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Özellikle Pandemi sürecinde kargoların artan iş yükü ile birlikte yapmış oldukları zamlar ve teslimatlarda yaşanabilecek olası gecikmeler bize bu bilgilendirmeyi yapmayı zorunlu kılmıştır. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.

Kaşeniz Dijital Matbaacılık